Witaj, Gościu! Zaloguj się
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne

Nasza kadra

Nauczyciele Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy"

Wychowawca grupy 4- latków
mgr Maria Krzyżanowska
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna
i przedszkolna oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika zabawy
z rytmiką oraz diagnoza i terapia pedagogiczna. Jestem osobą kreatywną, miłą oraz cierpliwą, dzięki czemu bardzo szybko nawiązuję kontakt
z dziećmi. Każdy nowy dzień to dla mnie szansa na odkrywanie nowych doświadczeń związanych z życiem przedszkolnym.
Wychowawca grupy 3- latków
mgr Aleksandra Przybysz-Sobecka
Ukończyłam studia magisterskie specjalność edukacja przedszkolna
i wczesnoszkolna w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe z logopedii.Jestem zwolenniczką twierdzenia, że każdy moment życia powinien być mądrze wykorzystywany, a to właśnie dzieciństwo jest jego początkiem. Priorytetem w mojej pracy jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości. Lubię widok uśmiechniętych i zadowolonych buziek podczas prowadzonych przez mnie zajęć. Mojej pracy przyświecają słowa Janusza Korczaka „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Wychowawca grupy 5- latków
mgr Agnieszka Kacała
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku –Przyrodoznawstwo w zakresie nauczania przyrody oraz studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą cierpliwą, pogodną i przyjazną, dzięki czemu szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Praca z przedszkolakami daje mi wiele radości i satysfakcji. Cenię tę pracę za to, że każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego. U dzieci najbardziej urzeka mnie ich bezpośredniość, szczerość i spontaniczność. Staram się, aby w przedszkolu była miła i serdeczna atmosfera, a zajęcia pobudzały dzieci do intelektualnej i twórczej aktywności.
Wychowawca grupy 6- latków
mgr Marta Bodus
Jestem absolwentką GSW Milenium w Gnieźnie (studia podyplomowe na kierunku pedagogika, specjalizacja-zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna) oraz Kolegium Europejskie w Gnieźnie (studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalizacja-edukacja europejska). Jestem osobą pogodną, kreatywną, otwartą na ludzi. W pracy z dziećmi szczególną uwagę zwracam na ich wszechstronny rozwój, budowanie w nich pozytywnej samooceny i poczucia własnej wartości, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień.
Polityka coockie    Ochrona prywatności