Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Przedszkole Milenium to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz pedagog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. Dzieci zaspokajają swoją potrzebę aktywności w ogrodzie przedszkolnym i w specjalnie przygotowanej sali ćwiczeń.
Aktualności
Filharmonia Pomysłów
dodano: Środa, 2 listopada 2016 przez: Sylwia Witkowska
2 listopada 2016r. po raz drugi gościliśmy w naszej szkole muzyków z Filharmonii Pomysłów. Tym razem zaprosili oni uczniów klas I-III wraz z przedszkolakami w niesamowitą podróż po Polsce, a konkretnie nad piękny Bałtyk.
Warzywny zawrót głowy u 5 latków
dodano: Poniedziałek, 26 września 2016 przez: Sylwia Witkowska
Ostatni tydzień  września w grupie5-latkówI przebiega pod hasłem: OWOCE I WARZYWA DOBRE DLA KAŻDEGO PRZEDSZKOLAKA. Dzieci z naszej grupy przyniosły do przedszkola dużo smacznych i różnorodnych owoców i warzyw. Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci mogły zobaczyć, dotknąć, powąchać i posmakować różnorodne okazy. Starszaki z ciekawością oglądały również, jak wyglądają  warzywa po przekrojeniu .
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
dodano: Wtorek, 20 września 2016 przez: Sylwia Witkowska
20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. W tym dniu obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Sprzątanie Świata 2016
dodano: Piątek, 16 września 2016 przez: Sylwia Witkowska
16 września 2016 r. przedszkolaki z Przedszkola Milenium „Mali Odkrywcy” włączyły się do akcji „Sprzątania Świata”. Tego dnia w przedszkolu zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o środowisko naturalne.
Spotkanie z policją
dodano: Czwartek, 15 września 2016 przez: Sylwia Witkowska
<>Odwiedziny funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji odbyły się 15 września w przedszkolu. Pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Policjanci uczyli najmłodszych, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, komu mogą powiedzieć jak się nazywają, a komu nie. <> Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z policjantami.
Pierwsze dni w przedszkolu
dodano: Czwartek, 1 września 2016 przez: Sylwia Witkowska
1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Do naszego przedszkola tego dnia zawitały najmłodsze dzieci. Dla sporej grupki był to debiut. Ci przedszkolacy byli nieco przestraszeni, kurczowo trzymali się rodziców. Przedszkolni weterani cieszyli się z powrotu do swoich pań, kolegów i zabawek.
Archiwum wiadomości: 2016/2017 [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2017 by Dział IT GSW Milenium