Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Przedszkole Milenium to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz pedagog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. Dzieci zaspokajają swoją potrzebę aktywności w ogrodzie przedszkolnym i w specjalnie przygotowanej sali ćwiczeń.
Aktualności
Przedstawiciele KKS Lech Poznań
dodano: Piątek, 29 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Przedstawiciele  KKS Lech Poznań
Dnia 29.04 nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele KKS Lech Poznań Trener Rafał Bejma oraz maskotka Koziołek. Dzieci miały możliwość bliskiego poznania maskotki, którą do tej pory oglądały tylko na ekranie telewizorów podczas transmisji meczów. Trener Rafał zorganizował dla przedszkolaków krótki trening sportowy
Spotkanie z muzykiem
dodano: Czwartek, 28 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Spotkanie z muzykiem
Dnia 28 marca odbyło się spotkanie z muzykiem panem Szymonem  Serafińskim , który przedstawił dzieciom instrument- perkusję oraz zagrał dla nas krótki koncert.
Cała Polska Czyta Dzieciom
dodano: Poniedziałek, 25 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Cała Polska Czyta Dzieciom
Dnia 25.03.2019r, grupę maluszków w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom odwiedziła pani Monika Kurdelska, mama Zuzi. Pani Monika wprowadziła dzieci w świat literatury dziecięcej, poprzez czytanie wierszy o dniach tygodnia, porach roku. Na koniec dzieci poznały bajkę o „Białej owieczce”  Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcje i zapraszamy częściej  rodziców.
Powitanie wiosny
dodano: Czwartek, 21 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Nadejście nowej pory roku- wiosny jest doskonałą okazją do uzmysłowienia dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się wokoło przyroda.
Światowy dzień zespołu Downa
dodano: Czwartek, 21 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Skrapetki z róznych, niepasujących do siebie par to znak solidarności z osobami dotkniętymi wadą genetyczną, jaką jest Zespół Downa.
W ten wyjątkowy dzień zachęcamy do założenia skarpetek - najlepiej trzech (bo przecież w zespole Downa są 3 chromosomy w 21 parze) i w różnych, wesołych kolorach! - zachęcają organizatorzy Światowego Dnia Zespołu Downa. Nasze przedszkolaki równiez włączyły się w akcję , za co serdecznie dziękujemy rodzicom.
Wiosenny kącik przyrodniczy
dodano: Poniedziałek, 18 marca 2019 przez: Aleksandra Przybysz-Sobecka
Wiosenny kącik przyrodniczy w grupie sześciolatków
Sześciolatki wraz z przywitaniem wiosny postanowiły z wychowawczynią stworzyć w swojej sali zielony kącik wiosenny. Posiały w nim rzeżuchę, owies oraz posadziły cebulkę. Przed nimi ważne zadanie dbania o rośliny oraz utrzymanie porządku w kąciku przyrodniczym, a także prowadzenie obserwacji.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium