Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Popowo Kościelne 21
62-285 Popowo Kościelne
tel: 61 4278050

Newsletter
Zaproszenie od dyrekcji


Przedszkole Milenium to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz pedagog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. Dzieci zaspokajają swoją potrzebę aktywności w ogrodzie przedszkolnym i w specjalnie przygotowanej sali ćwiczeń.
Aktualności
Jasełka bożonarodzeniowe
dodano: Piątek, 21 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
W piątek 21 grudnia 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Popowie Kościelnym uczniowie klas II-V pod kierunkiem katechetki, p. Elżbiety Cytryńskiej oraz przedszkolaki przygotowane przez swoje wychowawczynie zaprezentowały jasełka. Było to piękne współczesne przedstawienie, podczas którego widzowie musieli zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie, czy są w stanie zaopiekować się porzuconym dzieckiem. A później było już tradycyjnie: narodziny Jezusa w Betlejem, odwie
Spotkanie wigilijne z gwiazdorem
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niezwykłą magię. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Z okazji zbliżających się świąt 19.12.2014r. w naszym Przedszkolu odbyła się Wigilia. 
Dzieci po wysłuchaniu opowiadania o narodzinach Jezusa i złożeniu sobie życzeń, wspólnym śpiewaniu kolęd, usiadły do stołu, by spożyć wspólny posiłek. Dzieci mogły zajadać się samodzielnie zrobionymi piernikami, cukierkami, cias
Sześciolatki poznają pracę strażaka
dodano: Środa, 12 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
We wtorek 11.12.2018r. odbyło się spotkanie ze strażakiem Panem Piotrem Kaczmarkiem z Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, który przybliżył dzieciom 6-letnim specyfikę pracy strażaka, omówił zasady bezpiecznego zachowania się  w różnych sytuacjach oraz zademonstrował strój strażaka.
Charytatywna akcja "Kredki dla dzieci"
dodano: Poniedziałek, 10 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
W ramach działalności wolontariatu przedszkolnego została zorganizowana akcja
 „Kredki dla dzieci” podczas której zbieraliśmy artykuły plastyczne dla dzieci przewlekle chorych przebywających na dziecięcym oddziale szpitalnym w Poznaniu należącym do Zespołu Szkół nr 110. Podczas trwania akcji udało się zebrać bardzo dużo artykułów plastycznych dzięki którym usprawnimy zajęcia plastyczne dzieciom przebywającym w szpitalu. <
Motylki świętuja Mikołaja
dodano: Czwartek, 6 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
6 grudnia grupa Motylki spędziła niezwykle radosny dzień pod hasłem „Mikołajki”. Na dzieci w tym dniu czekało wiele ciekawych atrakcji. Już od samego rana przedszkolaki miały możliwość uczestnictwa w zabawach i grach ruchowych przy muzyce. Wykonywały również prace plastyczną pt. „Święty Mikołaj”. Nie mogło oczywiście zabraknąć słodkich prezentów, które w tym roku dzieci odnalazły w swoich butach w szatni.
Warsztaty plastyczno-techniczne z rodzicami w grupie Motylków
dodano: Środa, 5 grudnia 2018 przez: Sylwia Witkowska
5 grudnia dla przedszkolaków z grupy Motylki przy współpracy z mamami Panią Mariką Rosińską oraz Panią Martą Siekierską zostały zorganizowane warsztaty plastyczno-techniczne pod hasłem „Ozdoby zimowo-świąteczne”. Dzieci miały możliwość własnoręcznego wykonania ozdób z papieru oraz ozdobienia ich różnymi kolorowymi brokatami, cekinami. Na zakończenie warsztatów dzieci miały możliwość udekorowania sali swoimi wytworami.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium